Литвинець Людмила Ярославівна

педіатр, дитячий алерголог, дитячий інфекціоніст

Лікар з 33 річним стажем та вищою кваліфікаційною категорією за даними спеціальностями, доктор медичних наук, професор кафедри педіатрії Івано-Франківського національного медичного університету.

Автор 123 наукових праць, 2 монографій, патента на корисну модель. Член Асоціації дитячих алергологів України, член Асоціації лікарів Карпатського регіону, член спеціалізованої вченої ради за спеціальністю педіатрія при ІФНМУ, учасник та доповідач на 38 науково-практичних конференціях вітчизняних та з міжнародною участю.

Литвинець Владислава Євгенівна

лікар уролог за спеціальністю, асистент кафедри урології ІФНМУ

Автор 33 наукових робіт, в тому числі, 1 монографії та 1 навчального посібника. У листопаді 2019 року пройшла стажування з оперативної урології на базі урологічного відділення Київського військового госпіталю міністерства оборони України. Брала участь у 18 науково-практичних конференціях з урології, андрології, сексології в Україні та за кордоном в якості учасника та доповідача. Займається лікуванням хворих з питань урології, андрології, сексопатології та репродуктивної медицини.  

Богославець-Ровенчук Руслана Богданівна

лікар УЗД, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

Стаж роботи 14 років. Володіє методиками обстежень: органів черевної порожнини, серця, сечовидільної системи, органів малого тазу (трансвагінальна та трансректальна методики обстежень), щитовидної та молочних залоз, органів калитки і м’яких тканин.

Ромаш Ірина Богданівна

лікар терапевт, гастроентеролог стаж роботи 11 років

Автор та співавтор більше 50 друкованих праць опублікованих у вітчизняних та закордонних рецензованих фахових виданнях, патенту України на корисну модель, розробки внесеної у Реєстр нововведень (Украмедпатенінформ) та навчального посібника «Interviewing and physical examination of therapeutic patient». Активний учасник та дипломант чисельних міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій та конгресів.

Член «Української Гастроентерологічної Асоціації», «Асоціації превентивної та Антиейджинг медицини», «Української асоціації по вивченню болю», «Асоціації лікарів-інтерністів», «Прикарпатське товариство терапевтів».

Заячук Василь Михайлович

пульмонолог, терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Автор 78 друкованих праць. З відзнакою закінчив Івано-Франківський медичний інститут. Працював на посаді терапевта і головного лікаря у Косівському районі. З 1978 по 1980 рр. навчався у клінічній ординатурі, після чого працює на кафедрі госпітальної терапії. У 1994 р. захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук на тему: “Порівняльна ефективність комплексного лікування виразкової хвороби дванадцятипалої кишки при застосуванні оксиффріскарбону і комплексу біодоз органічних солей мікроелементів металів”. З 2001 виконує обов’язки доцента кафедри внутрішньої медицини № 1. Постійно підвищує свій фаховий рівень. Упродовж 2019-2020 рр. учасник 17 науково-практичних конференцій з міжнародною участю, присвячених актуальним питанням внутрішньої медицини, зокрема, і Covid- інфекції.

Себро Олексій Генадійович

лікар уролог першої кваліфікаційної категорії за фахом “урологія”

спеціаліст за фахом “фізіотерапія та мануальна терапія”, “організація охорони здоров’я” учасник науково-практичних конференцій з урології, онкоурології.

Пушик Любов Тарасівна

лікар акушер-гінеколог та дитячий гінеколог стаж роботи 24 роки, лікар вищої кваліфікаційної категорії

Володіє методикою проведення кольпоскопії, учасник науково-практичних конференцій з гінекології та нутріціології.

Прокоф’єва Лариса Володимирівна

лікар УЗД, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

Стаж роботи 8 років. Володіє методиками обстежень: органів черевної порожнини, серця, сечовидільної системи, органів малого тазу, щитовидної та молочних залоз, органів калитки і м’яких тканин.

Александрук Олександр Дмитрович

лікар дерматовенеролог, доктор медичних наук, завідувач кафедри дерматології ІФНМУ

Автор 86 наукових праць, стаж роботи 24 роки, вища кваліфікаційна категорія з фаху “дерматовенерологія”. Головний позаштатний спеціаліст дерматовенеролог ДОЗ ОДА Івано-Франківської області. Проводить консультативний огляд, включаючи дерматоскопію.