Лікувально-діагностичний центр професора Литвинця – це медична установа, яка використовує найефективніші з традиційних та альтернативних методів терапії і досягає успіху.

Професор Литвинець Євген Антонович (23.03.1961-15.09.2019)– засновник лікувального закладу, доктор медичних наук, завідувач кафедри урології Івано-Франківського національного медичного університету, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії зі спеціальності урологія та сексопатологія.

Професор Литвинець – створив асоціацію урологів, андрологів та сексопатологів Прикарпаття, був членом Європейської асоціації урологів, Європейської асоціації сексуальної медицини, членом правління та членом координаційної ради асоціації урологів України, асоціації онкоурологів України, асоціації сексопатологів та андрологів України, членом редакційної колегії всеукраїнських науково-практичних журналів «Урологія», «Здоров’я чоловіка», «Art of Medicine». Є. А. Литвинець був членом спеціалізованої вченої ради Д 26.615.01 при державній установі «Інститут урології АМН України».

Науковий доробок Євгена Антоновича – 348 наукових праць, які опубліковані в наукових фахових журналах. З них 38 науково-популярних статей, 25 – опубліковані в іноземних журналах, 9 патентів України, співавтор 5 монографій та 4 монографії у моноавторстві. Під його редакцією видано 4 збірники праць науково-практичних конференцій, розроблено 4 фітозбори для лікування патології передміхурової залози та сечового міхура.

У 2011 році став лауреатом премії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради в номінації “Відомий науковець року”, нагороджений дипломом та медаллю.

В 2017 році за особистий вклад у розвиток урологічної та нефрологічної служби був нагороджений асоціацією урологів України медаллю ім. В.І. Шаповала.

Професор Євген Антонович Литвинець був учасником понад 58 конференцій, з’їздів, конгресів, симпозиумів по урології, онкоурології, андрології, сексопатології, які проходили як в Україні, так і за кордоном; на більшості з них виступав з доповідями, а також приймав участь у 5 Європейських школах по урології.

Пройшов стажування та навчання в провідних клініках України, Росії, Ізраїлю, Німеччини, Франції.

Ним вперше в області впроваджено сучасні малоінвазивні оперативні втручання: перкутанне дренування нирок при обструктивних захворюваннях верхніх сечовивідних шляхів; методику слінгових операцій при нетриманні сечі у жінок; методику трансуретральної катетеризації сім’явиносних протоків при лікуванні екскреторно-обтураційного безпліддя у чоловіків; методику органозберігаючих операцій при пухлинах нирок; методику лікування хворих з фібро пластичною індурацією статевого члена (хвороба Пейроні); вперше впроваджено та розпочато проведення лапароскопічних операцій при урологічній патології.

Також вперше у області ним впроваджена пластико-реконструктивна генітальна (інтимна) урологія та андрологія. Професором Литвинцем Є.А.  удосконалено методику лікування міхурово-вагінальних та сечовідно-вагінальних нориць та трансуретральних операцій при новоутворах сечового міхура і простати та стриктурах уретри.

Все це дозволило надавати жителям області якісну, високоспеціалізовану, високотехнологічну медичну допомогу.