Напевне не всі знають , що простату називають “ДРУГИМ СЕРЦЕМ ЧОЛОВІКА”. І недаремно , адже саме від їії злагодженої роботи залежить чоловіче фізичне і навіть психологічне здоров’я.
Приблизно 35% чоловіків репродуктивного віку сраждають від простатиту. Часто захворювання протікає практично безсимптомно, або з больовими відчуттями в промежині, надлобковій ділянці , калитці.
В діагностиці простатиту важливе значення мають дані ультразвукового обстеження простати. Цей вид дослідження є досить точним і інформативнм, , дає можливість оцінити структуру органу , розміри та об ‘ЄС, наявність патологічних вогнищ.
Є два види ультразвукового обмеження простати:
– трансабдомінальне дослідження простати , проводиться через живіт з наповненим сечовим міхуром;
– трансректальне ( ТРУЗД). Більш точне обстеження простати через пряму кишку.
Трансабдомінальне дослідження простати давно застосовується в діагностиці. Через просту підготовку і проведення користується широким попитом серед чоловіків.
До ТРУЗД чоловіки відносяться досить насторожено. Важливе значення має психологічна підготовка. Більшість претендентів сильної статі сприймають це обстеження як удар по самолюбству , і щоб зважитися робити ТРУЗД прикладають чималих зусиль, або роблять його коли вже немає іншого виходу( болить так що немає сил терпіти і згоден на все). Чоловік повинен чітко усвідомити , що ТРУЗД робиться тільки для точної постановки діагнозу і надалі проведення дієвого лікування , а не для жарту чи розіграшу, це не наруга над чоловічим его.
Тож ШАНОВНІ ЧОЛОВІКИ не будьте байдужі до себе. З появою будь яких порушень і скарг звертайтесь до лікаря.
ЛДЦ професора Литвинця бажає вам міцного здоров’я!
Не зволікайте, звертайтесь у лікувально-діагностичний центр професора Литвинця, де команда спеціалістів допоможе вам у вирішенні проблеми.